0

העגלה ריקה

העתיד של לוחות חכמים

עכשיו אפשר לשגר את הלוחות המיושנים אל עבר העתיד הדיגטלי עם הביקונים של רוקטבוק! כל מה שצריך זה 4 ביקונים הניתנים להדבקה מחדש בשביל להפוך כל משטח כתיבה אל לוח חכם על ידי אינטגרציה מלאה עם שירותי ענן הפופולארים ביותר. התקדמו על העתיד עם הצוות שלכם בסיעור מוחין, סרקו ושתפו את היצירתיות המשותפת, ואז בקלות תקחו את הביקונים אל עבר ההרפתקה החדשה שלכם.


כתבו

שלב ראשון הוא להדביק את הביקונים בכל פינה של הלוח המחיק או כל משטח כתיבה אחר. השתדלו שיהיו כמה שיותר ישרים אבל גם אם לא מושלם, זה בסדר, זה לא חייב להיות! עכשיו אתם מוכנים לכתוב ולחקור רעיונות פורצי דרך עם הצוות שלך כפי שתמיד עשיתם.

Reuse

No more notepaper guilt! Rocketbook products can be reused, so you can stop using your other paper notebooks and save trees. When paired with Pilot FriXion ink, the pages of your Core can be wiped clean with water and a cloth!

סרקו

יש לכם אייפון או אנדרואיד? תתכוננו להשתמש בכוח העתידני של רישום בכף ידיכם. השתמשו באפליקציה החינמנית של רוקטבוק בשביל להגדיר את שירותי הענן הפופולרים. אנחנו מחוברים לשירותי הענן הפופולרים אבל אפשר גם להשתמש גם באימייל שלכם לשליחה של סריקות.

שתפו

למשימות מאתגרות עם צוות מפוזר, ניתן להזרים את הלוח המחיק בזמן אמת. החליפו למצב SnapCast, שתפו את הלינק הייחודי והם יוכלו לראות כל מה שאתם רושמים על הלוח. תוכלו להגדיר האם לעדכן את הלינק בכל פעם שאתם סורקים או סריקה אוטומטית כל 5 שניות.

Scan

Time for liftoff! Start scanning your notes, to-do lists, and out-of-this-world ideas. See green, snap, and your notes will be visually enhanced! Then, your scans will automatically blast off to their rightful cyber destination at the speed of light, err... your mobile connection.

ותתחילו נקי

המשימה הבאה שלכם היא עם לוח מחיק אחר? אין שום בעיה! קלפו את הביקונים מהלוח והתכוננו להרפתקה הבאה שלכם. לביקונים יש טכנולוגיה ייחודים כך שניתן להשתמש בהם שוב ושוב, אבל לא לנקות עם אוויר דחוס, אפשר גם לנקות עם מים וסבון!


יש עדיין שאלות?